Anasayfa / Sex Hikaye / Beyimi Daha Önceki Sevgilimle Kandırdım

Beyimi Daha Önceki Sevgilimle Kandırdım

Merhabalarlar ben Ayla, şu an 36 yaşındayım ve konutluyum. 22 yaşındayken beğenerek evlendim. Kocamla her doğrultudan hoş uyuşuyorduk ve seks yaşamımız da iyi gidiyordu. Elbette herkes gibi fantazilerimiz vardı, ama farklı heyecanları başka erkek ve bayanlarda aramıyorduk. Başka Bir Deyişle sıradan insanların sıradan yaşamlarını yaşıyorduk. Natürel ben de, kocam da dışarıda başka erkek ve bayanlara kaçamak bakışlar atıyorduk. Ama bunlar masumane kaçamaklardı ve bu mevzuda birbirimizi sıkıştırmıyorduk.

Evlenmeden evvel bakireydim ve fazla seks yaşamamıştım. Lisedeyken erkeklerle dostluklarım oldu, onlarla öpüştüm ve soyunmadan seviştim. Yalnızca birisi Esat göğüslerimi yalamış ve amımı külot içinden okşamıştı. Ben de Esat’ın yarağını külot içinden avuçlamıştım. O zamanlar Esat’ın yarağı bana hayli büyük gelmişti. Ama ötesi yoktu, seks mevzusunda tüm yaşadığım buydu. Mektep yarıyılları bittiğinde, Esat’la lişkimiz de bitmişti. Ben de arttan ağlayıp, gözyaşı dökmedim, zira ona aşık değildim ve onuyu evlemeyeceğimi öğreniyordum. Ama ilişkimiz sürerken bana hep, “Benden başka biriyle evlenirsen, bu okşadığım, ama sikemediğim amını sikmek isterim!” tasayı. Ben de o zamanlar onu kırmamak için, “Olur!” tasam.

Evlenmeden birkaç sene evveli ve konutluluğum süresince Esat’ı ne gördüm, ne de ondan bir haber aldım, ta ki geçenlerde bir kız dostumla kafenin birinde akşam kahvesi içene kadar. Kafede Esat’la göz göze geldik ve ikimiz de tutuk kaldık, evvel o cesaretini toplayıp bana, “Merhabalarlar!” diyene kadar. Nasıl davranacağımı öğrenmiyordum, Amatörden de nezaketen, “Merhabalarlar!” dedim. Ayaküstü bir konuşmadan sonra benden telefon numaramı istedi, ben de arkası maksat düşünmeden verdim. O gittikten sonra, daha öncekinden söyledikleri usuma geldi ve panikledim. Ya gerçekten beni sikmek isterse ne yapacaktım? Neticede onunla sikişmediysem de bir ilişki yaşamıştım. Usumdan cinsli şeyler geçiyordu, acaba numaramı mı değiştirsem gibi. Ama kocama mazeretini nasıl anlatacaktım? Esat beni kocama anlatmakla da tehdit edebilirdi. Bu karmaşık duygularla evin yolunu yakaladım…

Daha konuta varmadan beni aradı ve yarın buluşmayı öneri etti. Bu arada o da evlenmiş ve çoluk çocuğa karışmıştı. Bunları dinlemek beni azıcık hafifletti ve önerisini kabul ettim. Lisede yaşananlar geçmişte kalmış ve artık unutulmuş olmalıydı. Bu karmaşık duygularla onunla buluşmaya karar verdim.

Ertesi gün tenha bir yerde, tenha bir lokantada buluştuk. İkimiz de azıcık utangaç halde sohbet etmeye başladık, ama sohbet ilerledikçe yabancılık ve utangaçlık kayboldu. Birbirimize aile ve iş yaşantımızı anlatırken, elbette daha önceki günlerden bahsetmemek olmazdı. O günleri andıkça, onunla beraberken birbirimizi nasıl arzuladığımızı, ama bekaret sebebiyle yaşamak istediklerimizi ertelemek zorunda kaldığımız düşünceleri usumdan geçiyor, ama bunu ona anlatmıyordum. Sözü gezdirip mevzuyu açan o oldu, gençlikte heveslere gem vurmanın ne kadar güç olduğunu ve düşüncelerimizin ne kadar sığ olduğundan bahsetti. Sonrasında can akdikeni sual geliyordu ve bana, ‘Lafımı andırıp anımsamadığımı?’ sordu. Anımsadığımı, ama bunun masumane gençlik düşleri olduğunu ve reelleşmeyeceğini söyledim. O da bu saatten sonra aramızda duygusal bir şeyin zati büyüyemeyeceğini ve yaşlarımızın hayli ilerlediğini söyledi. Bundan sonra yaşayacaklarımız gençlik günlerinden esin almak, şu sıradan ilerlemiş yaşantımızda kısa bir heyecan yaratmak olabileceğinden bahsetti.

Hakikatinde doğru söylüyordu. Bundan sonra yaşamımızda böylesi heyecanları yaşamak ve basmakalıplıktan sıyrılmak imkânsız gibiydi, ama ona bunu emin etmedim. Esat, evlendikten sonra seks mevzusunda birkaç kaçamağın ötesine gitmediğini anlatıyordu. Kafamdan neden olmasın diye geçirirken, bir taraftan da kandırmanın makûs olduğu duvarına çarpıyordum. Öte taraftan bu cins ahlaki kıymetlerle kendimizi boşuna sınırladığımızı, yaşamdan zevki almamız gerektiğini düşünüyordum. Esat bu mevzularda konuştukça, ben usumdaki paradoksla bir yandan da ıslanıyordum. Esatın daha evvel okşadığım ama tadına bakamadığım yarağının amıma girişini düşünmek beni azdırıyordu.

Esat, “İstediğin bir gün buluşur, yarım kalan işimizi tamamlarız ve mevzu orada kapanır!” diyor, usumu çeliyor ve beni tava getiriyordu. Birden ağzımdan nasıl çıktı kavramadım, “Tamam o zaman!” deyiverdim. O da bana Kumburgaz’da bir yazlıklarının olduğunu ve bu mevsimde rahatsız edilmeden yaşayamadıklarımızı yaşayabileceğimizi söyledi. “Peki tamam, haftaya orada işimizi görür, bir daha da bu mevzuyu açmayız!” dedim. Çok mutlu olmuştu ve “Elbette sen istemezsen bir daha olmaz!” dedi.

Bir hafta sonra buluşup yola koyulduk. Yazlığın bulunduğu siteye geldiğimizde in cin top oynuyordu. Bu da beni çok gevşetmişti, zira sonunda rezil olmakta vardı. Yazlığa girdiğimizde kendimizi evvel koltuklara vazgeçtik. Sonra Esat hafif içkili birşeyler hazırlayıp geldi ve içmeye başladık. Yanımda oturuyordu, nefesine boynumu seziyordum. Hafifçe öpmeye başlamıştı. Sanki bedenime elektrik veriliyordu. Bu öpücükleri daha öncekinden tanımama karşın, kocamdan sonra ilginç geliyordu. Benim karmaşık duygularımı kavramış olacak ki, elleri süratli bir neticeye erişmek için bacaklarıma ve oradan amıma doğru hareketlendi. O okşadıkça ben de hafifliyordum, bacaklarım kendiliğinden aralanarak ellerinin amıma daha kolay erişmesini sağlıyordu. Dudakları dudaklarıma dokunuyor ve öpücüklerine karşılık bekliyordu. Ben de artık onun dudaklarını emiyor ve istediği karşılığı veriyordum.

Birden beni kucaklayarak yatak odasına doğru hareketlendi. Yatağın üstüne vazgeçince ellerim amıma doğru gitti ve ıslanan, dudakları şişen amımı okşamaya başladım. O da bana izliyor, bir yandan da soyunuyordu. Yatakta yanıma uzanınca benim de üzerimi atamaya başladı ve sütyen külotla kaldım. Yarağı göbeğime dokunuyor ve büyüklüğü mevzusunda yanılmadığımı, Beyimin sikiniden sonra daha iyi kavrıyordum. SütAmatörmi sanki merasimle çıkarttıktan sonra memelerimi yalamaya ve bir yandan da amımı kendi ellerimden devraldı. Sonrasında tam bedenimi diliyle keşfetmeye başladı. Boynumu, göğüslerimi, göbeğimi yalıyor ve amımı külottan kurtararak ortaya çıkarıyordu. Şimdi anadan üryandım ve yalayarak en sonunda amıma erişti. Daha Amatör traş olmuş amımı diliyle kudurtmaya başladı. Yarağının sıcaklığını yumuşaklığını göbeğimde sezmek ve amımın yalanması, benim ilk orgazmımı yaşamama yetmişti dahi. Sular su baskınlar gibi boşalıyordum o ise yalamaya devam ediyordu.

Sonra 69 olduk, yarağını ağzıma almak bana tuhaf zevk veriyordu. Artık zamanı geldiğini düşünerek, “Hadi sik beni! Amımı kudurttun, şimdi yar onu, emziğini ver, sok içime!” diyerek hazır olduğum iletisini verdim. “Bu kadar çabukçu olma, anın tadını çıkar, o amını sikebilmek için çok bekledim ve doyurabilmek için bir haftadır kimseyi sikmedim. Meraklanma en az üç posta sikeceğim seni!” dedi. Beni dört ayak pozisyonuna getirdi ve arkadan sikini amıma sürtmeye başladı. Siki amımın ağzına geldikçe kendimi arkaya atıyor ve sikini içime almaya çalışıyordum. O ise kafası giren sikini çıkartıyor ve amımın dudaklarına sürtmeye devam ediyordu. Sonra birden kafasını soktu ve ben de Amatörden kendimi geriye esnettim. Artık yarağının yarısı içimdeydi ve kalınlığı sebebiyle harikulade zevk veriyordu. “Hadi kalanını da sok, dışarıda bir şey kalmasın, kanırtarak sik beni!” diye inliyordum.

“Harika bir amın var, içi ateş gibi yanıyor ve bu yaşına karşın hali hazırda dar. Amını yarağıma doyuracağım, tadını unutamayacak!” diyordu. Bu arada yavaş yavaş sikinin kalanını da sokuyor, bazen kısa aralıkla sürükleyerek aşırısını tekerrür amıma yerleştiriyordu. Taşaklarını götümde sezdiğimde amımın içinde sanki soba boYabancıu varmış ve amım yırtılmış gibi hissediyordum. Aynı zamanda kendime bu tadı daha evvel niçin yaşamadım diye kızıyordum. Evlendikten sonra ne çıkarsa uğruna oluyor, başka yarakların tadına bakılamıyordu. Ohhh işte buydu, zinciri kırmıştım ve tadını çıkarmalıydım.

Esat sikini kökledikten sonra bir müddet öyle kaldı. Siki sanki rahim ağzımdan katlanmıştı. “Azıcık amın alışsın hoşum, anlaşılan kocanın siki yeterince büyük dokunulmuş, yoksa almakta bu kadar zorlanmazdın!” diyerek hafif hafif girip çıkmaya başladı. Ben de, “Hadi erkeğim, yarım kalan işini tamamla, artık bu am senin, onu evire çevire sik! Amım sikilmek neymiş görsün!” diyordum. Arada da, “Ohhhh geçir, amımı del!” diye onu ateşliyordum. Konuşmalarım karşısını hareketlerini süratlendirmişti. Ben se, “Evet, işte böyle kökle, sertçe, hoyratça sik amımı, geçir yarağını!” diyerek daha da süratlenmesini sağlıyordum. Yarağı içime motor pistonu gibi girip çıkıyor, beni süratli bir orgazma yanaştırıyordu. Amımı sikerken memelerimi avuçluyor, her tarafımı mıncıklıyordu. Ve inleyerek hiç olmadığım kadar şiddetli bir orgazmla boşaldım.

“Ben bittim!” dediğimde, bana, “Bu daha başlangıç, bu amı bir defalık sikmeyle vazgeçer mıyım hiç? Ama evvel bir de götünün tadına bakalım!” diyerek amımdan çıkardı götümün deliğine sürtmeye başladı. İtiraz eder gibi göründüm, ama kocama dahi 1-2 seferden fazla vermediğim götümün de bu hoş yarak tarafından sikilmesini istiyordum. Esat götümün deliğine tükürüp, yavaş yavaş parmağı ile göt deliğime masaj yapmaya başladı. Azıcık sonra bir parmağını içime itmeye başladı. Bir parmağı götüme girmişti ve tuhaf zevk almıştım, ama siki daha kalındı ve şimdi onu da tükürükleyip götüme değdirmeye başlamıştı. O hissi hiçbir zaman unutmayacağım, çok güzelime gidiyordu. Ve bastırmaya başladı, bana sürekli kendimi hür vazgeçmemi, yoksa canımın acıyacağını söylüyordu. Elimden geldiğince söylediklerine uyuyordum.

Götümün yanaklarını tutarak ikiye ayırdı ve iyice yüklenmeye başladı. Bir sancı ile içime girdiğini hissetim, haykırmamak için yastığı ısırdım. Çok nazik hareketlerle ilerlemeye başladı. Canım acıyordu, ama çok fazla değildi. İşini netlikle çok iyi öğreniyordu. Azıcık daha, azıcık daha derken, en sonunda kasıklarına kalçalarımı sezmiştim. Canım hali hazırda acıyordu. Bir süre öyle bekledi, alışmam içindi herhalde. Sonra yavaş ve sakin hareketlerle ileri geri yapıyordu. Canımın acısı gitgide eksildi ve yerini zevke vazgeçti. Şimdi daha rahat girip çıkıyordu ve süratlenmişti. Esat şu ana kadar daha boşalmamıştı. Arkamda süratini artırmaya başladı. Ben, “İçime boşal, götümü doldur döllerinle erkeğim!” diye inlerken, o daha da süratleniyor ve benim daha çok güzelime gidiyordu. Birden çok sert bir biçimde yüklendi ve boşalmaya başladı. Sanki götümün içinde bir volkan patlamıştı. Dölleri içime sıcak sıcak akarken, Esat öylece duruyor, titriyordu. Azıcık içimde bekledi ve çıktı götümden.

“Çok hoş bir götün var, kütür kütür yarıldı ve artık yarağa alıştı. Kocana daha sık verirsin bundan sonra!” diyerek tebessümdü. “Sen de akılda bir sikicisin. Amımın da, götümün de hakkını verdin. Beyimi kandırdığıma dokundu!” diye cevapladım. İçimden de kendime bundan sonra ne olacağını soruyordum. Bu sikişin tadını unutmak güçtü, ama Beyimi da hoşlanıyordum. Sanki iç sesimi dinlemiş gibi, “İstersen bir daha olmaz, ama benim sikimin tadına bakan am döner gezer yine kazanç. Madem kocan seni doyuramıyor, belki kavrayış gösterir, seni beraber dahi sikebiliriz!” dedi.

Hakikatinde fena fikir değildi. Kocam yakalayıcı bir insan olmadığı gibi, ona da başka bayanlar bularak, karşılığında ben de başkalarıyla sikişebilirdim. Zati bu saatten sonra, aşk meşk, bağlanmak gibi duygular bize uzaktı. “Olabilir, ama bir koşulum var, karını da kocam sikecek, ne dersin?” diye yanıt verdim. Esat azıcık durakladı ve “Neden olmasın? Böylece ben de seni daha rahat sikebilirim!” dedi.

İşte hakikat öykü böyle başladı. Esat’ın karısını da kocama ayarladık. Şimdi hep birlikte sikişiyor ve birbirimize çekememiyoruz. Hatta bazen kocam Esat’ın karısını biz olmadan sikiyor, ben de Esat’la kocam olmadan sikişiyorum. Yaşamın tadını çıkarıyoruz

Hakkında admin

Bir cevap yazın

maltepe escort ataşehir escort kartal escort pendik escort maltepe escort kadıköy escort ataşehir escort